Шановні жителі нашого села, доводимо до вашого відома що на позачерговій 55 сесії та на черговій 56 сесії депутатами було прийнято ряд програм на 2020 рік які забезпечують соціально-економічний розвиток нашого з вами села, а саме:
- На фінансування Програми «Фінансова підтримка амбулаторії с.Фонтанка КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської районної ради Одеської області» на 2020 рік було виділено - 700 000 грн.
- Згідно Програми «Безпечне село» - 2 257 655 грн, планується встановити 82 камери відеоспостереження.
Згідно Програми "Утримання та розвиток автомобільних доріг в селі Фонтанка на 2020 рік" - 8 347 375,00 грн., в тому числі планується провести:
а) Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Західна (від траси М-28 "Одеса-Южний" до вул. Айвазовського);
б) Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Миру (від траси М-28 "Одеса-Южний" до буд. №1 по вул. Миру);
в)Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Патріотична (буд.№13, буд.№24, буд.№45б)
г)Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Спортивна (буд.№6, буд.№8)
д)Капітальний ремонт дорожнього покриття з облаштуванням паркувальних місць по провулку Хмельницького Богдана, 1/1
є)Капітальний ремонт дорожнього покриття з облаштуванням паркувальних місць між вул. Спортивна та вул. Гоголя;
ж)Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Теніста (від вул. Южної до вул. Котляревського);
з)Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Вчительська (від пр. Вчительський до буд. №38 А по вул. Вчительська);
к)Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Польова (від вулиці Теніста до вулиці Садова);
л)Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Котляревського (від вулиці Теніста до вулиці Центральна);
- відповідно до прийнятої Програми «Будівництво інших об`єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності в селі Фонтанка на 2020 рік» планується здійснити фінансування будівництва об`єктів в селі на суму 11 667 039,00 грн, в тому числі:
а) Будівництво скверу "Набережний";
б) Будiвництво комплексу сімейного відпочинку з елементами благоустрою прилеглої території по вул. Хмельницького Богдана, 1/1;
в) Будівництво проспекту Висоцького на ділянці від вул.Кошевого О. до вул.Центральна;
г) Будівництво мережі водопостачання по проспекту Висоцького (від вулиці Кошевого О. до вулиці Центральна);
д) Будівництво пішохідної доріжки по вулиці Західна (від рози вулиці Західна та вулиці Айвазовського до будинку №49 по вулиці Західна).
- Згідно Програми «Світла Фонтанка» в селі Фонтанка на 2020 рік планується провести капітальний ремонт 7 об’єктів мереж вуличного освітлення села на загальну суму 2 537 124 грн:
а) ремонт мереж вуличного освітлення пров. 3-й Західний від вул. Західна до вул. Лісна;
б) ремонт мереж вуличного освітлення вулиці Грушевського від буд. №1А до буд. №64;
в) ремонт мереж вуличного освітлення вулиці Тіраспольська від буд. №1 до буд. №60;
г) ремонт мереж вуличного освітлення вулиці Кільцева від провулка Дніпровська до буд. №102 по вул. Кільцева;
д) ремонт мереж вуличного освітлення вул. Західна від буд. №2а до буд. №14;
є) ремонт мереж вуличного освітлення пров. Квітковий;
ж) ремонт мереж вуличного освітлення по провулку Набережний, 1/1 (від вул. Гоголя до пров.Набережний)
- Відповідно до прийнятої Програми «Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційних мереж в селі Фонтанка на 2020 рік» заплановано заходів на суму 1 718 270 грн., в тому числі проведення капітального ремонту мереж водопостачання по вулиці Серпнева від буд.№1 до буд.№35 та по вулиці Одеська (від буд.№2 до буд.№26).
- Згідно Програми підтримки та розвитку КЗ «Фонтанський сільський будинок культури» Фонтанської сільської ради Лиманського району Одеської області на 2020 рік - 3 053 939 грн, в тому числі заходів з протипожежної безпеки СБК 973140,00 грн.
- Згідно Програми «Милосердя в дії» Фонтанської сільської ради на 2020 рік - 1 600 000 грн
Згідно Програми підтримки та розвитку закладів дошкільної освіти села Фонтанка Лиманського району Одеської області на 2020 рік - 16 386 966 грн, в тому числі за рахунок коштів сільського бюджету - 4 545 166,00 грн.
     Також хочеться сказати, що в селі з'явиться новий екскаватор-навантажувач ELEX 81A - 01 для більш ефективної та результативної роботи.
    Всі вищевикладені Програми і їх напрямки є основними.
          Закликаємо всіх і надалі трудитися з повною віддачею на благо нашого села!