Підтримка активної молоді (24.05.2019 р.)

Депутати Фонтанський сільської ради в черговий раз підтримали активну молодь.

Крім того, що в місцевому будинку культури в Фонтанці створені всі необхідні умови для розвитку молоді (є клуб йоги, спортивний зал, де займаються вільною боротьбою, джиу джицу і карате, функціонує театральна, художня і хореографічна студія, філія музичної школи та інші гуртки по інтересам), депутати вирішили підтримати талановиту молодь ще й фінансово.

Сьогодні депутатами сільської ради вирішено виділити ще 500 тис. Грн. додатково на фінансування Програми підтримки дітей і молоді в селі Фонтанка на 2019 рік.

Цю суму планується направити в якості матеріальної допомоги для забезпечення участі талановитої молоді на різних спортивних змаганнях, фестивалях, турнірах і конкурсах, в тому числі і міжнародних.

Всього на реалізацію цієї програми в цьому році передбачено 711 тис. грн.

З пов. голова Фонтанської сільської ради Мішина Н.П.IMG ec99866f265e472073f30a3bf465c9ba V