Дорогі визволителі, шановні ветерани, односельчани !

Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем доблесті і героїзму - 75-ю річницею Великої Перемоги !

Переглянути відео

ddfcf284 0822 4be3 bdb7 299da67f9c1a

Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і  мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни.  У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та відбудовували рідну країну.

Щороку свято 9 Травня служить нагадуванням - немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній та мирній землі.

Бажаємо Вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!

Хай завжди зігріває наші серця і світить у віках священний вогонь Великої Перемоги!

З повагою депутат обл.ради Саутенков В. М. , сільський голова Мiшина Н. П. , депутатський корпус та виконком.