Добридень!

Хочеться поділитися результатами роботи по впровадженню в Фонтанці програми "Безпечне село". Починаючи з серпня 2019 року сільською радою було розглянуто безліч звернень громадян, звернень правоохоронних органів про надання інформації з камер зовнішнього відеоспостереження.

Зараз ведуться роботи по установці додатково 89 камер !! (Камери на визначення номерів при швидкості до 200 км / год., Оглядові камери (360 градусів огляду), а також поліпшення зовнішніх камер спостереження.

За період роботи після першого етапу установки камер в тісній взаємодії завдяки зовнішньому спостереженню з 24-х камер було встановлено безліч фактів псування майна, пограбувань і викрадень транспортних засобів.

Упевнені, що поліпшення системи безпеки буде сприяти зменшенню злочинів, а в подальшому і свідчення їх до 0.ksaksjdjsaaaa