Про децентралізацію доступною мовою для старшокласників від Інституту громадянського суспільства

Сьогодні є багато різних публікацій про децентралізацію. Але всі матеріали переважно орієнтовані на дорослого читача. Молоді люди, старшокласники знаходяться поза цим інформаційним полем. Але ж перспективи громад тісно зв’язані з молоддю, яка може залишитись у громадах чи повернутись додому після навчання!

Інститут громадянського суспільства підготував спеціальне видання для школярів старшокласників про децентралізацію, у якому в доступній формі викладається – що таке децентралізація, чому це корисно, які позитиви від цього можуть мати жителі громад і власне молодь.

Також Інститут  підготував видання для вчителів, які виявляють бажання викладати новий факультативний курс у школах «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація».