Депутатський корпус

Депутатський корпус Фонтанської сільської ради VIII скликання 

  1. Голова сільської ради - Крупиця Наталія Григорівна
  2. Секретар - Матвейчук Максим Ігорович
  3. Бабенко Микола Дмитрович
  4. Бойко Оксана Богданівна
  5. Вавілова Альона Юріївна
  6. Веселов Сергій Робертович
  7. Заварзіна Лілія Вікторівна
  8. Іокіщу Валентина Іванівна
  9. Калашнік Дмитро Сергійович
  10. Клюкас Ольга Петрівна
  11. Ліпатов Олександр Іванович
  12. Літвіна Ольга Ігорівна
  13. Лобан Антон Анатолійович
  14. Мельник Олексій Миколайович
  15. Педос Олександр Трохимович
  16. Петров Володимир Борисович
  17. Пурдик Наталья Анатоліївна
  18. Серебрій Андрій Юрійович
  19. Скобленко Ганна Валентинівна
  20. Слєпченко Марія Анатоліївна
  21. Сомов Олександр Олегович
  22. Спельнік Сергій Валентинович
  23. Туренко Олександр Вікторович
  24. Шарамета Анна Борисівна
  25. Шпат Максим Олегович
  26. Шуйська Тетяна Миколаївна
  27. Щербич Сергій Сергійович

Відомості про депутатів Фонтанської сільської ради з офіційного вебсайту Центральної виборчої комісії 

Склад постійних депутатських комісій:

  • Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту:

Голова комісії – Шуйська Тетяна Миколаївна

Калашнік Дмитро Сергійович

Серебрій Андрій Юрійович

  • Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова комісії – Бабенко Микола Дмитрович

Вавілова Альона Юріївна

Клюкас Ольга Петрівна

Мельник Олексій Миколайович

Слєпченко Марія Анатоліївна

  • Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території:

Голова комісії – Шпат Максим Олегович

Лобан Антон Анатолійович

Іокіщу Валентина Іванівна

Літвіна Ольга Ігорівна

Ліпатов Олександр Іванович

  • Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова комісії – Щербич Сергій Сергійович

Сомов Олександр Олегович

Шарамета Анна Борисівна

Спельнік Сергій Валентинович

  • Постійна комісія з питань будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова комісії – Петров Володимир Борисович

Педос Олександр Трохимович

Пурдик Наталья Анатоліївна

  • Постійна комісія з гуманітарних питань:

Голова комісії – Веселов Сергій Робертович

Туренко Олександр Вікторович

Скобленко Ганна Валентинівна

Бойко Оксана Богданівна

Заварзіна Лілія Вікторівна