Оголошення

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

Фонтанська сільська рада запрошує суб’єктів малого підприємництва на консультації для обговорення проекту регуляторного акту сільської ради:

  • Правила розміщення зовнішньої реклами на території Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області;

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», вказані консультації проводяться з метою визначення впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур, виконання яких необхідно для здійснення регулювання.

Проведення консультацій заплановано на 06.08.2021 о 15:00 год, у приміщенні Фонтанської сільської ради за адресою: 67571, вул. Степна, 4, с. Фонтанка, Одеський район, Одеська область.

***

 

До уваги суб’єктів малого підприємництва!

Фонтанська сільська рада запрошує суб’єктів малого підприємництва на консультації для обговорення наступних проектів регуляторних актів сільської ради:

  • Порядок розміщення тимчасових споруд, торгівельних майданчиків та засобів для здійснення підприємницької діяльності на території Фонтанської сільської ради одеського району одеської області;
  • Правила благоустрою на території Фонтанської сільської ради;
  • Правила утримання домашніх тварин на території Фонтанської сільської ради;

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», вказані консультації проводяться з метою визначення впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур, виконання яких необхідно для здійснення регулювання

Проведення консультацій заплановано на 13.07.2021 о 16:00 год, у приміщенні Фонтанської сільської ради за адресою: 67571, вул. Степна, 4, с. Фонтанка, Одеський район, Одеська область.