Виконавчий комітет

Положення про виконавчий комітет Фонтанської сільської ради

 

Склад  виконавчого комітету  Фонтанської сільської ради: 

  1. Крупиця Наталія Григорівна – сільський голова Фонтанської сільської ради Лиманського району Одеської області (за посадою).
  2. Матвейчук Максим Ігорович – секретар Фонтанської сільської ради Лиманського району Одеської області та її виконавчого комітету (за посадою).
  3. Бабічев Федір Петрович – перший заступник сільського голови Фонтанської сільської ради Лиманського району Одеської області (за посадою).
  4. Нефідов Стефан Андрійович – заступник сільського голови Фонтанської сільської ради Лиманського району Одеської області (за посадою).
  5. Дудник Марина Володимирівна – заступник сільського голови Фонтанської сільської ради Лиманського району Одеської області (за посадою).
  6. Щирба Петро Євстафович – заступник сільського голови Фонтанської сільської ради Лиманського району Одеської області (за посадою).
  7. Скобленко Людмила Олександрівна – заступник сільського голови Фонтанської сільської ради Лиманського району Одеської області (за посадою).
  8. Вербовщук Сергій Григорович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (за посадою).
  9. Фатєнков Євгеній Олексійович – староста Олександрівського старостинського округу (за посадою).
  10. Прудніков Віталій Костянтинович – староста Новодофінівського старостинського округу (за посадою).
  11. Шаповалова Оксана Миколаївна – староста Крижанівського старостинського округу (за посадою).
  12. Баловнєв Андрій Анатолійович – громадянин України.
  13. Лукіян Олександр Васильович – громадянин України.
  14. Шульга Владислав Андрійович – громадянин України.
  15. Щербич Олександр Сергійович – громадянин України.
  16. Синявський Віталій Анатолійович – громадянин України.
  17. Лавренко Олег Вікторович – громадянин України.
  18. Макосій Дмитро Іванович – громадянин України.
  19. Поліщук Андрій Олегович – громадянин України.
  20. Попов Євгеній Ігорович – громадянин України.
  21. Фокша Наталія Володимирівна – громадянин України.
  22. Русских Світлана Борисівна – громадянин України.
  23. Шайденко Михайло Олександрович – громадянин України.
  24. Кириллова Ольга Миколаївна – громадянка України.
  25. Гончаренко Тетяна Савеліївна – громадянка України.
  26. Малявко Олександр Ігорович – громадянин України.
  27. Філіповська Наталія Іванівна – громадянка України.
  28. Стародубова Віталіна Володимирівна – громадянка України.
  29. Шепелева Вікторія Віталіївна – громадянка України.
  30. Дудік Юлія Олексіївна – громадянка України.
  31. Курдєнкова Олена Володимирівна – громадянка України.
  32. Замниборщ Наталія Ігорівна – громадянка України.
  33. Борисенко Олена Анатоліївна – громадянка України.
  34. Кулик Валерій Іванович – громадянин України.
  35. Слесарчук Наталія Василівна – громадянка України.

 

Проекти рішень виконкому 02.02.2021