Вулиця Терешкової підлягає перейменуванню: запропонувати нову назву можна до 19 листопада.

Відповідно до листа Українського інституту національної пам’яті три вулиці Валентини Терешкової, розташовані у селах Фонтанка, Крижанівка та Нова Дофінівка підлягають перейменуванню. Для підготовки пропозицій Виконавчому комітету Фонтанської сільської ради, комісія з питань найменування вулиць та інших пам’ятних знаків проводить опитування серед місцевих мешканців.

Шановні жителі вулиці Терешкової, просимо вас взяти участь в обговоренні питання щодо зміни назви вулиці та подати свої пропозиції до Фонтанської сільської ради:

— поштою за адресою 67571, вул. Степна, 4, с. Фонтанка, Одеський район, Одеська область;
— по е-mail: 04379746@mail.gov.ua;
— напишіть і покладіть свою пропозицію у скриньку для звернень, яка знаходиться біля входу до приміщення Фонтанської сільської ради.

Пропозиції приймаються до 19 листопада 2021 року.