ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ОДЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні вночі вчергове ворог здійснив ракетну атаку на населений пункт Одеського району. 7 крилатих ракет типу “Калібр” були  випущені з акваторії Чорного  моря. Одна була збита силами протиповітряної оборони, 6  влучили по мирним об’єктам.  Внаслідок влучання постраждало 6 осіб, серед яких і дитина. Зруйновані   приватні будинки, пошкоджені школа, будинок культури, автівки містян, приватні садиби. Рятувальники оперативно ліквідували пожежу, для чого було залучено 16 одиниць техніки. «Це черговий підступний акт справжнього терору з метою залякування мирного населення. Цього разу минулося без людських жертв, є постраждалі, яким надається усіляка необхідна допомога.  А будинки, школи, клуби відбудуємо після Перемоги!», – прокоментував нічну ворожу атаку начальник ОдРВА Юрій Крук.