30 серпня 2022 року не відбулася чергова сесія Фонтанської сільської ради. Причиною зриву сесії стало небажання деяких депутатів підтримати порядок денний запропонований сільським головою.
  Зокрема, через бездіяльність та байдужість опозиційних депутатів не розглянуто питання закладів культури, Центру первинної медико-санітарної допомоги, земельні питання та проект рішення щодо перейменування вулиць.
  Натомість сільська рада продовжує працювати у штатному режимі. На щастя законодавець передбачив можливість прийняття важливих рішень для забезпечення життєдіяльності громади в умовах воєнного стану на засіданнях виконавчого комітету, який систематично збирається без будь-яких нарікань.
  Отже ведені депутати, які мають на меті дестабілізувати роботу сільської ради, знов не досягли своєї мети та мають час змінити думку та розпочати справжню роботу на користь громади, врешті провести профільні комісії (зокрема земельну), оскільки наступне засідання сесії призначено на 28 вересня 2022 року.
  Розраховуємо на співпрацю.
  Працюємо на перемогу!