Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування – проекту внесення змін до детального плану території села Олександрівка Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області в межах кварталу 1101 на земельній ділянці орієнтовною площею 0,30 га під розміщення будівлі амбулаторії.

ЗАЯВА

Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування – проекту внесення змін до детального плану території села Олександрівка Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області в межах кварталу 1101 на земельній ділянці орієнтовною площею 0,30 га під розміщення будівлі амбулаторії.

Інформація про замовника СЕО:

Територіальна громада
Фонтанська сільська рада

Одеського району Одеської області,

адреса: 67571, Одеська область,

Одеський район, с. Фонтанка, вул. Степна, будинок 4

Вид та основні цілі документу державного планування (ДДП) та його зв’язок з іншими ДДП:

Проект внесення змін до детального плану території села Олександрівка Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області в межах кварталу 1101 на земельній ділянці орієнтовною площею 0,30 га під розміщення будівлі амбулаторії розробляється:

– з метою зміни цільового призначення земельної ділянки;

– з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови і організації території;

– формування принципів планувальної організації забудови;
– визначення планувальних обмежень;
– організації транспортного і пішохідного руху;
– для забезпечення охорони, збереження і поліпшення стану навколишнього природного середовища;
– комплексного благоустрою та озеленення.

Те, якою мірою ДДП визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів)

Визначається відповідно до вимог статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Проект внесення змін до детального плану території села Олександрівка Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області в межах кварталу 1101 на земельній ділянці орієнтовною площею 0,30 га під розміщення будівлі амбулаторії.

В межах розроблення документа державного планування, розглядається деталізація планувальних рішень щодо розміщення будівлі амбулаторії на 2 лікаря (орієнтовна площа будівлі складає 250м2), у складі: будівлі амбулаторії орієнтовною площею 250м2 зі спорудою цивільного захисту (сховище). Інженерне забезпечення об’єктів передбачене за рахунок існуючих централізованих мереж.

Ймовірні наслідки

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення – планувальними рішеннями передбачене впорядкування території та здійснення благоустрою і озеленення. Також, прогнозується покращення сфери надання медичних послуг населенню с. Олександрівка Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області, модернізація інфраструктури, створення нових робочих місць, розширення сфери надання якісних послуг населенню, – позитивні;

б) для територій з природоохоронним статусом – об’єкти з природоохоронним статусом, що створенні з метою охорони природних ландшафтів від надмірних змін внаслідок господарської діяльності людини на території розглядаємої ділянки відсутні;

в) транскордонні наслідки для довкілля,у тому числі для здоров’я населення – відсутні.

Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі, якщо ДДП не буде затверджено:

При розробці планувальних рішень будуть розглянуті альтернативні сценарії, шляхи досягнення обраних цілей, пріоритетів, просторового розвитку. Порівняння альтернатив буде зроблене методами, що базуються на цільовому аналізі та індикаторах сталого розвитку. Для оцінки проектних рішень щодо детального плану території буде використаний метод оцінки впливу на довкілля. При виборі альтернатив планується розглянути варіанти впровадження заходів з оптимального принципу формування території, не допущення погіршення стану навколишнього середовища.

Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час СЕО:

Визначаються у звіті стратегічної екологічної оцінки відповідно до чинного законодавства.

Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання ДДП:

Пропозиції до структури та змісту СЕО:

Звіт зі стратегічної екологічної оцінки на довкілля проекту внесення змін до детального плану території села Олександрівка Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області в межах кварталу 1101 на земельній ділянці орієнтовною площею 0,30 га під розміщення будівлі амбулаторії, буде виконаний згідно вимог статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції та строки їх подання:

Відповідальний: начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області – Каплінський Віктор Юрійови, тел. +38 (048) 788-92-09, email: 04379746fss@gmail.com, 67562, Україна, Одеська область, Одеський район, с. Крижанівка, вул. Ветеранів, 5.

Строк подання зауважень та пропозицій 15 днів з дати оприлюднення цієї Заяви.