#Тиждень_громадянського_суспільства_2023

Задля реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки планується проведення першого всеукраїнського Тижня громадянського суспільства. Партнерами у проведенні Тижня громадянського суспільства є Міністерство культури та інформаційної політики України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, центральні органи виконавчої влади, обласні військові адміністрації, ГО «Центр демократії та верховенства права», Український незалежний центр політичних досліджень, Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання», Програма розвитку ООН в Україні.

Інші зацікавлені організації (органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства, міжнародні організації) також можуть долучитися до проведення Тижня та запланувати відповідні публічні заходи.

В цьому році Тиждень громадянського суспільства проходитиме в період з 11 вересня до 17 вересня. Тож запрошуємо доєднатись до проведення подій в рамках події.

Плануєте провести захід у своїй організації? Заповнюйте форму.

Відповіді приймають до 7 вересня 2023 року.