Увага, для сімей які мають трьох та більше дітей.

У Законі України «Про охорону дитинства» зазначено, що багатодітна сім’я – це сім’я, у якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває в зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом із трьома й більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання в
загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчальних закладів, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років.
Якщо вам потрібна допомога в оформленні посвідчення багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, звертатися до відділу соціального захисту населення Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області який знаходиться за адресою :

с. Крижанівка, вул. Ветеранів 5, тел: +380949243379.

Вам наддадуть кваліфіковану допомогу, консультацію, а також роз’яснення у складанні та оформленні необхідних документів.