В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я збирає інформацію щодо тренерського ресурсу області в галузі психічного здоров’я.

У зв’язку з цим просимо психологів, психотерапевтів та психіатрів, які працюють на території громади ознайомитись з даною анкетою:

Дані про кількість сертифікованих тренерів і напрямки їх роботи допоможуть ООМЦПЗ сформувати уявлення про можливості розширення та покращення психосоціальної допомоги населенню регіону, спланувати спільні інтервенції, розвивати співпрацю і надати підтримку бажаючим у підвищенні своєї кваліфікації. Зібрані дані будуть акумульовані в Національний реєстр експертами Координаційної ради з психічного здоров’я при КМУ.