Одеський район вже другу добу долає випробовування негодою.

Теплопостачання в громадах поступово відновлюється.
Електропостачання відсутнє у 125 населених пунктів повністю, 12-частково.
Частина Пересипського р-ну м. Одеса залишається без тепла у зв’язку із надзвичайною ситуацією на котельні по вул. Паустовського. На місці аварії працюють спеціалісти.
Цієї ночі від снігової навали із залученням важкої інженерної техніки були врятовані каретих швидких, які не змогли доїхати до своїх пацієнтів.
На вантажівки пересаджували матерів з дітьми, літніх людей. Їх доставляли додому або до найближчих Пунктів Незламності, щоб зігрітись та зарядити засоби зв’язку.
У роботі задіяна важка техніка і військових, і поліції, і надзвичайників Одеського району.
Комунальники Одеського району цілодобово борються із навалами снігу.
Продовжуються роботи із забезпечення проїзду транспорту автошляхами району – очистка від снігу, посипання протиожеледних матеріалів та ліквідація заторів.