Привітання сільського голови Фонтанської сільської ради із Днем місцевого самоврядування!

Друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Від щирого серця, дорогі друзі і соратники, прийміть запевнення у повазі і вдячності за вашу нелегку, часто невдячну, але таку потрібну суспільству діяльність, патріотизм і відданість інтересам громади і країни.

Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, працювати сумлінно і віддано, справедливо і чесно, відстоювати права людей на краще життя.

Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя громади, впевненості у майбутньому нашої держави.

Ми незалежні, впевнені, нас не подолати!

Перемоги і миру!