ІНФОРМАЦІЯ про намір встановлення цін/тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів з обґрунтуванням такої необхідності

Згідно вимог п. 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 (далі – Порядок) протягом 5 робочих днів з дня подання відповідних розрахунків до органу, уповноваженого встановлювати тарифи, виконавці комунальних послуг інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів (або встановити тарифи) у спосіб, визначений цим Порядком, та доводять до відома споживачів інформацію, передбачену цим Порядком.

Комунальним підприємством «Надія» Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області здійснюється надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Фонтанської сільської ради.

Ознайомитись з інформацією можна тут.