Для ЗСУ!

Мали за честь вітати представників військових частин, в яких проходять службу співробітники чи члени сімей співробітників Фонтанської сільської ради, особисто подякувати їм та передати нашу підтримку у вигляді теплих побажань і технічних засобів, необхідних для виконання військових задач.
Задля цього співробітниками Фонтанської сільської ради був ініційований збір власних коштів на які були придбані:
– для ремонтного батальйону 28 бригади (в/ч А0666) були передані дизельний генератор та напівавтомат зварювальний;
– через ГО «Об’єднання патріотичних громадян», в особі голови правління Сергія Резніченко були придбані та передані два приціли нічного бачення для використання у роботі 196 бригади ЗСУ (спецпідрозділ-розвідка);
– портативні пристрої радіоелектронної боротьби (РЕБ) для 35 окремої особливої бригади морської піхоти.
Це те не велике, що ми можемо зробити задля збереження життів наших військових та досягнення перемоги в будь-яких ситуаціях.
Щиро вдячні нашим сміливим односельцям і всім хлопцям і дівчатам, що боронять нашу неньку!
Слава Україні! Героям слава!