Видання Методичного посібника «Методичні рекомендації – Основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів загальної середньої освіти з поліпшеними екологічними характеристиками»

За оцінкою Єврокомісії, відбудова України буде вимагати значних витрат, які, на думку комісії, має покрити Росія. Європейський союз підтримує Україну у зусиллях побудувати майбутнє, яке буде якіснішим за допомогою принципів Build Back Better and Greener. Це передбачає глибоку модернізацію країни з екологічною спрямованістю. У контексті будівництва це означає дотримання принципів сталого будівництва, використання сучасних енергоефективних та ресурсозберігаючих технологій, методів управління та екологічних будівельних матеріалів. Такий підхід відповідає цілям Європейського Зеленого пакту та цифрової трансформації ЄС.

Видання методичного посібника “Методичні рекомендації – Основи проектування та реконструкції енергоефективних будівель закладів загальної середньої освіти з поліпшеними екологічними характеристиками” (2024) було оновлено після першої редакції з урахуванням змін у законодавстві, які відбулися у період з 2021 по 2023 рік, зокрема, нового Закону України “Про енергетичну ефективність”, ряду ДБН і національних стандартів у сфері управління відходами руйнації, термомодернізації, а також вимог до укриття тощо.

Видання стане у нагоді:
– замовникам для складання завдання на проектування об’єкту
реконструкції чи нового будівництва з досягненням кращих показників
енергоефективності та поліпшених екологічних характеристик будівлі на усіх
стадіях її життєвого циклу;
– архітекторам і проектувальникам – якісно виконати завдання по
проєктуванню об’єкту відповідно до такого завдання;
– виробникам будівельної продукції щодо вимог до будівельної
продукції: якість, енергоефективність та екологічні характеристики.

Посилання на методичний посібник:
https://iem.org.ua/images/librery/metodychni_rekomendatsiyi_shkoly_2024.pdf

Про Проект

Проєкт GIZ “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні“, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) надає підтримку практичних кроків енергоефективності в публічних закупівлях та програмних діях для відновлення України за принципом “краще ніж було”  (Build Back Better)що відповідає цілям Європейського Зеленої угоди та цифрової трансформації ЄС.