Розшукується власник Тимчасової Споруди (павільйону)

ДО УВАГИ

ВЛАСНИКА/КОРИСТУВАЧА ТИМЧАСОВОЇ СПОРУДИ (ПАВІЛЬЙОНУ)!

З метою оновлення, упорядкування інформації щодо підстав розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Фонтанської територіальної громади, Фонтанська сільська рада Одеського району Одеської області звертається з вимогою до 10.06.2024 р., надати до відділу містобудування та архітектури виконавчого органу Фонтанської сільської ради документи щодо права власності / права користування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності / торгівельного павільйону та документів дозвільного характеру що стали підставою його розміщення.

Зазначену інформацію потрібно надати на адресу: Одеська область, Одеський район, село Фонтанка, вулиця Степна, 4

Звертаємо Вашу увагу, що у разі ігнорування зазначеної вимоги, та ненадання інформації, виконавчим комітетом Фонтанської сільської ради буде порушено питання примусового демонтажу споруди та притягнення порушників діючого законодавства до відповідальності.

Виконавчий комітет Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області.