ОПИТУВАННЯ “Статус депутатів місцевих рад”

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводять опитування для вивчення статусу депутатів місцевих рад. З метою залучення якомога ширшого кола зацікавлених осіб  до відповідного опитування, прийняття Комітетом виважених рішень щодо подальшого вдосконалення законодавства у відповідній сфері запрошуємо долучитись до опитування.

Надаючи відповіді на питання цього опитувальника Ви стаєте співавторами нової парадигми статусу депутата місцевої ради і сприяєте підвищенню ролі обранця як у розвитку місцевого самоврядування, так і розвитку територіальних громад. З огляду на це важливим є не цитування чинних норм Закону, а саме Ваше бачення щодо висвітлених акцентів.

Пройти опитування