Електронне звернення

Звернення складається у довільній формі.

Доданий файл повинен бути одного з наведених форматів: pdf, docx, jpeg, png.

Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Увага! Зазначена електронна адреса не використовується для подачі адвокатських запитів та запитів на інформацію.

Електронне звернення громадян до Фонтанської сільської ради можна подати:

• Електронною поштою: 04379746@mail.gov.ua (з поміткою «Електронне звернення»).
  • А також за цією формою:

Нормативно-правова база

Закон України “Про звернення громадян”