«Сальса-терапії» для сімей військових, сімей ВПО і ветеранів вашої громади

За ініціативи Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції спільно з Громадською організацією «UA Experts» за підтримки Фонду ООН в галузі народонаселення, UNFPA, 26 вересня 2024 року у місті Одеса у межах Національної комунікаційної кампанії «Чуйність перемагає насильство. Зроби крок» відбудеться публічне обговорення «Війна і суспільство: чому зараз важливо бути чуйними»; групове заняття з ВПО, сім’ями військовослужбовців та іншими представниками громад у контексті соціально-психологічної допомоги та сальса-терапія (майстер-клас зі сальси для усіх охочих).

Захід «Сальса-терапії» відбудеться у Міському саду за адресою: вул. Дерибасівська, м. Одеса, початок о 17.30.