Зі святом, чарівна Олександрівко!

Сьогодні ми відзначаємо особливу дату – День села Олександрівка!

Вітаємо мешканців та гостей мальовничого села Олександрівка Фонтанської територіальної громади з Днем села! 🌿

Як зазначила Голова Фонтанської сільської ради, Наталія Крупиця –  «Олександрівка  – це не просто місце проживання, а справжній дім. І ми разом працюємо над тим, щоб зробити його ще кращим. Бажаю нашому селу подальшого розвитку, а кожній родині – добра, злагоди та процвітання. Нехай майбутнє Олександрівки буде світлим і радісним!”.

Приєднуємося до побажань, зичимо Олександрівці і всім її жителям миру, злагоди та добробуту! Нехай кожен день приносить нові можливості для розвитку, а всі задуми втілюються в життя. Хай у ваших домівках панує затишок, радість і щастя, а село квітне й розвивається на благо майбутніх поколінь!