Сьогодні ми переповнені гордістю та радістю, адже таланти Фонтанщини знову підкорили вершини!

🌟 Наші талановиті колективи — Зразковий колектив спортивно-акробатичного танцю та повітряної гімнастики Voronka та Зразковий вокальний колектив Гармонія 🎤 — здобули перемоги на престижному фестивалі-конкурсі «OCTOBER FEST»! 🎉
🔥 Колектив Voronka зачарував суддів та глядачів своїми яскравими виступами. Номери «Механізм часу» та «Люди як кораблі» були визнані найкращими у своїх категоріях. А юна солістка Катерина Александрова з номером «Арабська ніч» теж здобула перше місце! Загалом колектив отримав сертифікат на 800 євро для участі у фестивалі в Польщі!
🎶 Вокальний колектив Гармонія також досяг значних успіхів. Виступ з номером “Personal Jesus” був настільки переконливим, що журі присудило колективу Гран-Прі та сертифікат на 1000 євро для участі у міжнародному фестивалі!
Вітаємо всіх переможців! 🥳 Ви — гордість нашої громади. Ваші досягнення надихають нас і вселяють віру в майбутнє. 💖
🎨 Бажаємо вам нових творчих злетів, яскравих вражень та невичерпного натхнення! Нехай ваша зірка сяє яскравіше з кожним днем! 🌟💫
Щира подяка Збройним Силам України за можливість жити та творити в мирній країні. 💙💛