Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2026 року №259, в Україні продовжується реалізація державної політики, спрямованої на забезпечення якісного оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Документ визначає механізм надання та оплати послуг з оздоровлення і відпочинку дітей у дитячих закладах, включених до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку.
Особливу увагу приділено організації безпечного перебування дітей в умовах воєнного стану, зокрема у закладах, розташованих у західних регіонах України.
Скористатися послугами оздоровлення та відпочинку можуть:
- діти військовослужбовців Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії;
- діти працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції;
- діти внутрішньо переміщених осіб;
- діти осіб, звільнених або тих, що звільняються з військової служби;
- діти ветеранів війни, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
- діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
Головною метою програми є не лише організація відпочинку, а й відновлення фізичного, ментального та психологічного здоров’я дітей, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Детальніше: Постанова Кабінету Міністрів України від 25.02.2026 № 259



