Вітання Крижанівської сільської ради з Днем збройних сил України військової частини А2800

Крижанівська сільська рада Лиманського району Одеської області за традицією привітала військовослужбовців військової частини А2800, яка знаходиться в с. Вапнярка з Днем збройних сил України, подякувала за віддану службу на користь рідної країни. Нехай ваша сила та мужність завжди ґрунтуються на любові і підтримці рідних і близьких людей. Бажаємо здоров’я, процвітання та мирного неба.
        В свою чергу командир військової частини за активну громадську позицію, самовіддану працю, активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді та з нагоди 28-ї річниці Дня Збройних Сил України нагородив почесною грамотою Голову Крижанівської сільської ради Крупицю Наталію Григорівну.