Доводимо до відома Наказ “Про встановлення особливого режиму в’їзду та виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану”.

Звертаємо вашу увагу на те, що на початку червня цього року оперативно-тактичним угрупованням “Одеса” та  Одеською обласною військовою адміністрацією спільно було видано наказ №13/18 від 07.06.2024 р. “Про встановлення особливого режиму в’їзду та виїзду, обмеження свободи пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також руху транспортних засобів на окремих територіях Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану”.