Фонтанська сільська рада, сумісно з Управлінням освіти та Управлінням культури здійснюватимуть реалізацію на території Фонтанської сільської територіальної громади цілісної молодіжної політики.

Цього року початок нового начального року буде суттєво відрізнятися від попередніх років.

Але не дивлячись на всі труднощі Фонтанська сільська рада, сумісно з Управлінням освіти та Управлінням культури здійснюватимуть реалізацію на території Фонтанської сільської територіальної громади цілісної молодіжної політики, виховання патріотичної інтелектуальної і творчо обдарованої молоді, а також забезпечення самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Для цього, на найближчому засідання виконавчого комітету буде розглянуто програму «Талановита молодь» Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області на 2022 рік, яка нажаль не була підтримана депутатським корпусом наприкінці 2021 року.

Зазначена програма передбачає грошову винагороду талановитим дітям в наступних номінаціях:

«Золота надія Фонтанщини»

«За творчі досягнення»

«За спортивні досягнення»

«За педагогічні досягнення»

«За досягнення у  сфері охорони здоров’я»

«За внесок у розвиток громади».

Розміри винагороди та порядок визначення переможців будуть затверджені виконавчим комітетом.