Конгрес місцевих та регіональних влад

30.07.2023 під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся . В режимі онлайн в заході взяв участь начальник Одеської РВА Юрій Крук, голова Одеської райради Віталій Барвіненко та голови громад Одеського району.
Ключові питання порядку денного:
✅️ Забезпечення стійкості роботи критичної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2023/2024 року.
✅ Зовнішня політика України: спільні виклики та завдання для дипломатії та місцевого самоврядування.
✅ Стан виконання державного та місцевих бюджетів у І півріччі 2023 року та пріоритети використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.
💬 “Одеська область на 60% готова до опалювального сезону. Рухаємося за графіком. Аби цієї зими область була з електроенергією, теплом та водою – працюємо над фізичним захистом обʼєктів критичної інфраструктури та підготовкою альтернативних джерел електроенергії. Напрацьовуємо механізми з мобільними та інтернет-провайдерами, щоб наші люди, попри все, були зі зв’язком” – поінформував Главу держави та членів Конгресу Начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
💬 “Прийдешня зима може бути значно важчою за попередню, адже виклики – як безпекові, так і інфраструктурні – зберігаються. Тому робота енергетичного блоку має бути стабільною, а об’єкти критичної інфраструктури, зокрема Одеського району – захищеними від ураження з повітря, централізоване тепло-, електро-, водо- та газопостачання – забезпечене для всіх громадян. Тому сьогодні, в рамках Конгресу, були погоджені спільні кроки роботи центральної та місцевої влади для координації зусиль для забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду. Окрім цього були чітко окреслені пріоритети та закріплена позиція про ефективне та вмотивоване викликами воєнного стану використання бюджетних коштів, як на рівні району, так і кожної конкретної громади. Першочерговою є підтримка Збройних Сил України!” – наголосив Начальник Одеської РВА Юрій Крук.