Ліцей “Крижанівський” у трійці лідерів по Одеському району у ТОП-200 шкіл України за результатами НМТ 2023 року

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» було складено щорічний рейтинг закладів загальної середньої освіти України 2023 року, , в основу якого покладено результативність навчальних досягнень учнів, зокрема результати національного мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Школи України в таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів національного мультипредметного тесту, отриманих учасниками тестування з усіх предметів НМТ та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Зважаючи на умови, в яких проходило тестування та загалом навчальний рік 2022-2023 порівнювати рейтинг 2023 року з рейтингами попередніх років не є цілком доцільним, та все ж результати тестування та середній бал говорять самі за себе.

Так, за результатами по Одеському району трійку найкращий шкіл Одещини очолює Чорноморський академічний ліцей імені Тараса Шевченка, друге місце почесно посів Ізмаїльський ліцей “Політехнічний” з гімназією Ізмаїльського р-ну Одеської обл., замикає ТОП Ліцей “Крижанівський” Фонтанської сільської ради Одеського р-ну Одеської обл.

Вітаємо лідерів освіти 2023 та бажаємо досягти нових висот у 2023-2024 навчальному році всім учням!

Ознайомитись з ТОП-200 шкіл України за результатами НМТ 2023 року.