Наповнення, детінізація доходів бюджету та робота з погашення податкового боргу платниками податків Фонтанської сільської ради

👍30 жовтня 2023 року проведено засідання робочої групи з питань наповнення, детінізації доходів бюджету та роботи з погашення податкового боргу платниками податків Фонтанської сільської ради.
👉У засіданні робочої групи взяли участь представники ГУ ДПС у Одеській області, управління інспекційної діяльності у Одеській області Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України, Доброславського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості.
👉На засіданні робочої групи заслухали платників податків, у яких середня заробітна плата працівників менше мінімальної.
👉Зустріч проводилася з метою встановлення проблемних питань діяльності платників податків, недопущення неоформлених працівників на підприємстві та виплати заробітної плати нижче встановленого законодавством рівня.
🔴Цікавою, доречною та досить важливою була інформація директора Доброславського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості ( https://www.facebook.com/LymanskyiCZ )Валентина Ковбаско про залучення мікрогрантів, які сприятимуть розвитку бізнесу у громаді, а отже, і збільшенню надходжень до бюджету, а також про можливість отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, компенсації за працевлаштування ВПО, навчання по ваучерах, Є-робота та інші.
🔰За підсумками проведеного засідання домовилися про розробку Програми податкової культури на території громади, проведення інформаційної компанії про гранти, які сьогодні надає держава на започаткування чи розвиток бізнесу. Це все сприятиме збільшенню надходжень до бюджету.
🇺🇦Працюємо з громадою і для громади !!