Онлайн-конференція RECONSTRUCTION of UKRAINE (програма заходу, реєстраційна онлайн-анкета)

24-26 жовтня 2023 року очікуємо на онлайн-конференцію RECONSTRUCTION of UKRAINE. Міжнародний форум буде присвячений відновленню та перезапуску України у співпраці із іноземною спільнотою. Організаторами заходу виступили Торгово-Промислова Палата Італії в Україні, FederCamere, Associazione Nazionale Comuni Italiani (Anci), Асоціація міст України.

Доєднавшись до RECONSTRUCTION of UKRAINE ви отримаєте можливість: зустрітись з італійськими та українськими інституціями та торговими асоціаціями; познайомитись з італійськими компаніями; розширити можливості для ділової взаємодії між Україною та Італією; побудувати нові партнерські відносини, тощо.

Українські громади отримають можливість взяти участь у заході як віртуальні експоненти, а також представити свій потенціал на власно створеному віртуальному стенді.

З італійської сторони експонентами будуть компанії, які готові брати участь у відбудові України та співпрацювати із українськими громадами. Отже, участь у „Reconsttruction of Ukraine” – це чудова можливість познайомитися з майбутніми партнерами по реконструкції.

Тож, для участі потрібно лиш заповнити онлайн анкету.

Ознайомитись з програмою форуму.