ПОВІДОМЛЕННЯ «Про громадське обговорення обсягу стратегічної екологічної оцінки»

«Про громадське обговорення обсягу стратегічної екологічної оцінки»

Фонтанська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту документа державного планування «Схема санітарного очищення населених пунктів Фонтанської сільської ради Одеської області.»

Зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовому вигляді особисто або поштою до Фонтанської сільської ради за адресою: 67571, Одеська обл., Одеський р-н, с. Фонтанка, вул. Степова, буд. 4, та на електронну поштову адресу: 04379746fss@gmail.com.

Заяви про визначення обсягу СЕО доступні до ознайомлення:

Строк надання зауважень та пропозицій становить 10 календарних днів з дня оприлюднення Заяви про визначення обсягу СЕО,  а саме з «31» травня 2024року до «11» червня 2024 року включно.

Зауваження, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Особа відповідальна за прийняття зауважень:

Карабаджак Ганна Степанівна, тел: 066-524-14-71