З метою виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, Фонтанська сільська рада інформує про проведення громадського обговорення проекту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу щодо внесення змін до Генерального плану села Крижанівка та Генерального плану селища Ліски Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області.

Дата проведення засідання щодо громадського обговорення відбудиться 11 січня 2024 року у приміщені Фонтанської сільської ради за адресою: Одеська обл., Одеський р-н, с. Крижанівка, вул. Ветеранів, 5. Час проведення: 11:00.

Участь у проведенні громадського обговорення можуть взяти усі зацікавлені громадяни.

З проектом аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу можна ознайомитися за даним посиланням: https://fontanska-rada.gov.ua/vikonavchi-organi/viddil-mistobuduvannya/normativno-pravova-baza/.

Пропозиції та зауваження до проекту аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу щодо внесення змін до Генерального плану села Крижанівка та Генерального плану селища Ліски Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області приймаються з 18 грудня 2023 року до 04 січня 2024 року за адресою: Одеська обл., Одеський р-н, с. Фонтанка, вул. Степна, 4  або на електронну адресу Фонтанської сільської ради – 04379746fss@gmail.com.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення), юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Анонімні пропозиції не розглядатимуться.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення та розгляду пропозицій – Каплінський Віктор Юрійович – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фонтанської сільської ради.