Про заходи щодо забезпечення протипожежного захисту населених пунктів, природних екосистем, місць масового відпочинку населення на водних об’єктах тощо

14 травня 2024 року відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Було розглянуто ряд питань і прийнято відповідні рішення. Ми б хотіли звернути увагу громадян на такі питання:
Пожежна безпека у весняно-літній період: ми наголошуємо на важливості дотримання правил пожежної безпеки вдома, на роботі, у місцях масового відпочинку, під час підготовки, збирання та зберігання врожаю тощо.
Збереження чистоти нашої громади: кожен мешканець відповідає за красу міста. Підписання договорів на вивіз сміття (з будь-якою компанією) та його своєчасна оплата є запорукою чистоти в нашій громаді та допомагає уникнути утворення стихійних сміттєзвалищ.
Увага до надзвичайної ситуації: на території Новодофінівського старостинського округу, внаслідок великих штормів, під мостом між селами Нова Дофінівка та Вапнярка було змито споруду, що з’єднувала море з лиманом, та опори мосту. Фонтанська сільська рада звернулася з цим питанням до відповідних органів, і поки чекаємо на результат, закликаємо всіх утриматись від перебування на узбережжі лиману та в районі мосту. Ще раз наголошуємо, що перебування на береговій лінії та купання у Чорному морі на території Фонтанської територіальної громади заборонено.
Будьте свідомими, бережіть себе!