“Пряма телефонна лінія” відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України проводить сеанс «Прямої телефонної лінії»:

24 вересня 2024 року з 10.00 до 17.00 на теми:

«Чи подавати повідомлення про початок роботи за укладеним цивільно-правовим договором?»

25 вересня 2024 року з 10.00 до 17.00 на теми:

«Тривалість відпустки без збереження заробітної плати в умовах воєнного стану».

26 вересня 2024 року з 10.00 до 16.00 на теми:

«Чим відрізняються скорочена тривалість робочого часу та неповний робочий час?»

По телефону 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників – відповість провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України: Сорокін Ігор Борисович.