Привітання сільського голови Фонтанської територіальної громади із Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці!
З нагоди Дня Збройних Сил України вітаю вас і від усього серця бажаю міцного здоров’я, невгамовного духу та невичерпної енергії у важливій справі захисту нашої країни.
В цей тяжкий час війни Збройні Сили України – щит нації, що відстоює незалежність та безпеку. Ваша мужність і самовідданість вражають та вдихають віру у краще майбутнє. Нескореність та сила духу кожного з вас є великим джерелом гордості для усього народу. Нехай кожен ваш крок буде наповнений визнанням та подякою за велику жертовність на шляху захисту рідної землі.
Зичу вам сил та скорішого повернення додому з Перемогою.
Від себе і від імені усієї Фонтанської громади дякую Вам за кожен новий світанок!
Бережіть себе!
А ті Герої, що вже не повернуться додому, завжди залишатимуться в наших серцях, як символ мужності та самопожертви. Вшановуємо їх памʼять та висловлюємо глибоке співчуття родинам.
Слава Україні! Героям слава!