Привітання з Новим Роком від сільського голови

Шановна Фонтанська громадо!

Щиро вітаю всіх з Новим Роком!

Ось і залишили ми позаду складний та суворий 2023 рік, сповнений страхів, болю та суму. Чи все зроблено за цей час – хотілось би більше, але основні інфраструктурні мережі збережено, протягом року виділялись кошти із бюджету на допомогу військовим, на постійній основі підтримуємо наших внутрішньо переміщених осіб та інші окремі категорії мешканців. Всім нам треба усвідомити реалії сьогодення, розв’язання задач, що сьогодні покладені на владу потребують все більше зусиль, а довгострокове планування майже неможливе. Тому, живемо сьогодні та продовжуємо докладати сили для збереження того, що вже маємо, все краще попереду.

Та всупереч всім жахам ця війна відкрила в нас міць, про яку ми навіть не здогадувались, навчила нас гуртуватись задля допомоги та спільної мети. Ми стали більше цікавитись нашою власною історією та культурою, вподобали самобутні українські традиції.

Бажаю всім, щоб якнайшвидше мир повернувся до нашого життя, а майбутнє ставало тільки світлішим та цікавішим!

З повагою і побажаннями добра

Голова Фонтанської сільської ради

Наталія КРУПИЦЯ