Регіональна консультативна рада ветеранів Одеської області пропонує безкоштовну психологічну допомогу з провідним психологом Андронюк Альоною Анатоліївною.

Вітаю, мене звати Альона Анатоліївна.
Я працюю психологом та допомагаю безкоштовно військовослужбовцям та ветеранам, сім’ям загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.
Коли людина переживає втрату або травматичний/негативний досвід, бажано відновитися за допомогою психолога, тому що пережитий негативний досвід або подія залишається на рівні підсвідомості та рано чи пізно почне руйнувати ваше житті, також, з часом, погіршуються відносини з близькими та рідними людьми і все це починає впливати на фінансовий рівень та здоров’я.
16 років я працювала в іншій сфері та декілька років назад почала власну практику психолога, проводила курси та групові зустрічі. З часом, я зрозуміла, що вже не можу без
цього, залишила свою справу і пішла за покликом серця.
Сьогодні я допомагаю людям:
– із втратою близької людини,
– з пережитими травмами,
– відновлюю стосунки між коханими та близькими людьми,
– відновлюю стосунки з дітьми та підлітками,
– відновлюю ресурс та енергію,
– проводжу трансформаційні сесії, які допомагають вирішити питання, яке хвилює
всередині.
У роботі я застосовую:
– позитивну психологію,
– практичну психологію,
– НЛП техніки,
– коучинг,
– ресурсну терапію,
– арт-терапію,
– роботу з родом та інше
Працюю на рівні свідомості та підсвідомості, працюю з родовими сценаріями, з негативними програмами та переконаннями, які не дають можливості змінити своє життя на найкраще.
Якщо вам відгукується та ви дійсно хочете змінити або налагодити життя, буду рада вам допомогти.
Записатися можливо за телефоном +38(097) 29 29 167
Адреса: м. Одеса, вул. Пастера, 36