Щодо дотримання правил пожежної безпеки

Шановна Фонтанська громадо.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до звіту Державної Служби Надзвичайних Ситуацій України в Одеській області За 2023 рік на території Фонтанської територіальної громади виникло 125 пожеж, внаслідок яких загинула 1 особа та якими завдавано побічних збитків на суму понад 40,7 млн грн, при гасінні пожеж врятовано матеріальні цінності на суму понад 5,5 млн грн, відповідно до цього звіту маємо зростання кількості пожеж в порівнянні з минулим роком близько 11%. Також хочемо зазначити, що найбільша кількість пожеж відбулась у липні та вересні 2022 та 2023 роках. Основними з причинами загибелі людей на пожежах в області зазначаються: необережне поводження з вогнем, порушення правил улаштування та поводження з електроустановками та пічним опаленням.
Ще раз закликаємо всіх дотримуватись правил пожежної безпеки.