Спортивний форум «Точка Спорту». Змагання з вільної боротьби відбулися у Фонтанській територіальній громаді.

Сьогодні на спортивному форумі «Точка Спорту», запровадженому та організованому Фонтанською сільською радою вирували справжні пристрасті боротьби та перемог!

На арену вийшли юні борці з різних куточків Одещини, щоб взяти участь одразу у двох масштабних подіях: Відкритій першості Одеської області з вільної боротьби, присвяченій захисникам і захисницям України, серед юних спортсменів 2011-2012 р.н., а також відкритому обласному турнірі з вільної боротьби серед наймолодших борців 2015-2016 р.н.

Змагання урочисто відкрила Голова Фонтанської сільської ради Наталія Крупиця, яка у своїй промові підкреслила важливість кожної перемоги, починаючи з особистої: «Кожен із вас вже переможець, бо ви довели свою силу та характер, опинившись тут. Бажаю вам успіху та яскравої боротьби на килимі!»

Спортивний дух підтримав і керівник «Асоціації олімпійських видів боротьби» Трифон Антов, який привітав учасників змагань і висловив подяку організаторам за підтримку розвитку вільної боротьби в регіоні.

Особливу подяку висловлюємо тренерам, які вкладають величезні зусилля та свій досвід у виховання молодих спортсменів. Саме їхня підтримка та професійне наставництво є фундаментом успіхів кожного борця на шляху до спортивних досягнень. Тренери не лише навчають техніці боротьби, а й виховують у дітях характер, наполегливість і віру у власні сили!

Окремо хочемо привітати борців СК «Крижанівський», які поповнили скарбничку відзнак двома золотими 🥇, двома срібними 🥈 та двома бронзовими 🥉медалями!

Завдяки злагодженій роботі депутатів Фонтанської сільської ради Олександра Сомова та Сергія Щербича, депутата Одеської обласної ради Трифона Антова, начальника управління культури, молоді та спорту Євгенії Яровенко, директора СК «Крижанівський» Шаміля Закарієва, тренера СК «Крижанівський» Валерія Бошняка та підтримці Департаменту фізичної культури, спорту і туризму Одеської області, ці змагання стали справжнім святом сили, витривалості та спортивної майстерності!
Дякуємо за медичну підтримку представнику Товариства Червоного Хреста України, наші спортсмени були в надійних руках!💥

Ми дякуємо всім, хто долучився до організації, а головне – нашим юним борцям, які показали свій дух та волю до перемоги! Вітаємо кожного учасника та бажаємо нових спортивних досягнень! 🏆

Відкритий турнір Фонтанської територіальної громади з вільної боротьби “Точка спорту”.