Трагічна звістка у громаді: на війні загинули мешканці громади.

З глибоким сумом сповіщаємо громаду про трагічну звістку: 21 жовтня 2024 року, захищаючи рідну землю від російських окупантів, героїчно загинули двоє наших земляків – Мартиновський Дмитро Володимирович, 1985 року народження, мешканець села Нова Дофінівка, та Нападовський Дмитро Русланович, 1995 року народження, мешканець села Фонтанка.

Обидва воїни загинули під час виконання бойових завдань, ціною власного життя боронячи свободу та незалежність України. Їхні імена назавжди вписані в історію нашої громади, як символ мужності, відваги та самопожертви.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю наших Героїв. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих воїнів. Неможливо знайти слова, які могли б принести полегшення родинам полеглих Героїв….Та світла пам’ять про Героїв Фонтанщини назавжди залишиться в наших серцях.
Нехай земля Вам буде пухом, дорогі наші Герої! Вічна пам’ять!