У Фонтанській громаді відбувся важливий благодійний захід — “FonТанці Fest”.

Подія об’єднала громаду навколо спільної мети: зібрати кошти на підтримку дітей, що борються з онкологічними захворюваннями, та на допомогу нашим захисникам із Збройних Сил України.
Ініціатором заходу виступила Фонтанська сільська рада, а всебічну підтримку надали ТРЦ Riviera Shopping City та амбасадор фестивалю, відомий волонтер, президент міжнародної академії захисту прав людини – Юрій Гордієнко. Благодійний захід підтримали зірки українського шоу бізнесу: Люся Кава, Амадор Лопес, Анна Добриднєва, Артур Боссо, Magdalen та гурт Dubky.
Завдяки спільним зусиллям було створено справжнє свято, яке зібрало довкола себе не тільки зірок українського шоу-бізнесу, але й місцеві творчі колективи, волонтерів, майстрів хенд-мейд та кулінарів, які представили свої найкращі страви.
Центральним акцентом фестивалю стала благодійність. Усі кошти, зібрані під час заходу, будуть спрямовані на підтримку дітей, які зараз проходять лікування від онкологічних захворювань, а також на допомогу українським військовим, які відважно захищають нашу країну на передовій. Це не просто розвага — це реальний внесок у життя тих, хто цього найбільше потребує.
Фестиваль об’єднав людей різних поколінь. Для наймолодших гостей працювали аніматори, аквагрим та захопливі майстер-класи, де діти могли розкрити свої творчі здібності. А дорослі насолоджувалися виступами талановитих артистів, знайомилися з унікальними роботами майстрів та долучалися до різноманітних благодійних ініціатив.
“FonТанці Fest” — це приклад того, як спільними зусиллями можна змінювати життя людей на краще. Кожен гість фестивалю зробив свій внесок у добру справу, і разом ми можемо допомогти тим, хто зараз потребує нашої підтримки найбільше.
Ми щиро вдячні Юрію Гордієнко, талановитим і творчим артистам та кожному, хто відвідав фестиваль та зробив свій внесок у добру справу!