У Крижанівській бібліотеці відбулась зустріч з учасником бойових дій за Маріуполь, мешканцем села Крижанівка – Михайлом МИСЬКО.

Михайло вступив до лав ЗСУ ще у 2017 році, служив у Морській піхоті. На момент початку повномасштабного вторгнення без вагань став на захист Батьківщини, брав участь у боях під Маріуполем, де і був тяжко поранений та потрапив у полон до російських загарбників.
«Я знав на що я йду» – каже Михайло та згадує, як на початку війни йому довелося вести у бій 23 бійці, віком 18-19 років.
-«Я взяв на себе відповідальність, бо тільки у мене був військовий досвід».
Під час оборони Маріуполя отримав поранення. А потім був полон… де він провів 3 місяці. Михайло каже, що йому дуже пощастило, він потрапив на обмін. На жаль, багато його побратимів досі знаходяться у полоні.
Михайло розповідає, що під час полону окупанти його не лікували і перевозили з однієї в’язниці до іншої. Намагались змусити підписати документи, в яких йшлося, що він розстрілював мирних жителів. Та він не зламався, вижив та повернувся до дому, у рідне село.
Вітаємо Героя з днем Збройних Сил України! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, миру та злагоди!
Щиро дякуємо за службу, громада пишається своїми синами!
Також хочемо зазначити, що такі зустрічі дуже важливі для усвідомлення реалій війни та значення перемоги у нашому житті.
Дякуємо Крижанівська Бібліотека-філія за організацію зустрічі!