Увага! Пожежна безпека – справа кожного!

Шановні мешканці Фонтанської громади!

Одеське районне управління ГУ ДСНС України в Одеській області звертається до всіх нас із закликом дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо в осінньо-зимовий період.

Поточний рік вже відзначився значним зростанням кількості пожеж, зокрема, сухої рослинності та сміття, що призвело до негативних наслідків для довкілля та здоров’я людей.

Чому важливо дотримуватися правил пожежної безпеки?

Пожежі в природних екосистемах знищують унікальну флору і фауну, забруднюють повітря шкідливими речовинами; Вогонь може знищити житло, господарські будівлі та майно; Пожежі становлять загрозу життю і здоров’ю людей.

Категорично забороняється: спалювати суху траву, листя, гілки та сміття на відкритих територіях, будьте обережні з вогнем: під час пікніків, розведення багаття, використання відкритого вогню в побуті, не залишайте без нагляду джерела відкритого вогню.

Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, і вже зараз багато хто починає використовувати електроприлади для підігріву своїх осель.

Надзвичайно важливо дотримуватися правил пожежної безпеки при користуванні електроприладами:

Не перевантажуйте електромережу, використовуйте лише справні електроприлади, не залишайте без нагляду ввімкнені електроприлади, дотримуйтесь безпечної відстані від горючих матеріалів при використанні електрообігрівачів.

Також, важливо пам’ятати про правила пожежної безпеки при використанні пічного опалення:

Регулярно чистіть димоходи: накопичення сажі може призвести до пожежі.

Не розпалюйте піч легкозаймистими рідинами.

Не сушіть на печі одяг та інші горючі матеріали.

Не залишайте без нагляду розпалену піч.

При виявленні пожежі негайно телефонуйте за номером 101.

Пам’ятайте: від вашої відповідальності залежить збереження природи та безпека нашої громади!