“Донор Одеса” – як стати донором.

З початку повномасштабної агресії Росії проти України особливо актуальним стало питання забезпечення донорською кров’ю поранених захисників України, а також створення резерву препаратів крові у міських лікарнях на випадок масового надходження пацієнтів.

Проєкт «Донор Одеса» робить надзвичайно великий внесок у забезпеченні медичних закладів Одеси донорською кров’ю.

Керівником проєкту створено та ведеться телеграм-канал «Донор Одеса» , на якому щодня розміщується актуальна інформація про поточні потреби  в донорській крові та проводиться реєстрація охочих здати кров.

Так, як потреба у крові суттєво зросла, було прийнято рішення започаткувати спільний проєкт залучивши територіальні громади Одеського району. За умови збору групи охочих стати донором від 35 осіб фахівці зможуть виїхати до громади.

Пам’ятка донора.