Юні зірочки Фонтанської громади засяяли на танцювальному фестивалі «Emerald dance festival»!

Минулі вихідні стали справжнім святом танцю та грації для Фонтанської громади! Юні вихованці колективу спортивного бального танцю “Sens” взяли участь у танцювальних змаганнях «Emerald dance festival».

Наші талановиті спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності, вишукану техніку та неповторну артистичність. Кожен танець був справжньою історією, розказаною мовою рухів.

І що найголовніше, наші юні танцюристи поповнили скарбничку нагород призовими медалями! Це гарна винагорода за їхню наполегливу працю, талант та любов до танців.

Фонтанська сільська рада щиро вітає всіх учасників «Emerald dance festival»!

Ми пишаємося нашими юними спортсменами, а також щиро вдячні талановитим тренерам, які вкладають у дітей всю свою душу та батькам, які підтримують своїх дітей у всіх починаннях.

«Emerald dance festival» став чудовою платформою для спортсменів, щоб продемонструвати свої досягнення та здобути новий досвід. Це було справді шикарне дійство краси та грації, яке запам’ятається надовго!