Звернення Голови Фонтанської сільської ради щодо готовності до опалювального сезону.

Шановні мешканці Фонтанської громади!
Напередодні опалювального сезону 2024-2025 років хочу повідомити, що Фонтанська сільська рада зробила все для забезпечення безперебійного теплопостачання у закладах освіти, культури та адміністративних будівлях. Були проведені перевірки інженерних систем, а також укладено договори на постачання газу.
Також нагадую, що на базі адміністративних будівель Фонтанської сільської ради діють пункти незламності, які оснащені приладами безперебійного живлення та готові зустрічати відвідувачів у разі довготривалих блекаутів.
Просимо вас, шановні мешканці, також подбати про підготовку своїх домівок до зими. Перевірте справність систем опалення, вентиляції та димоходів. Своєчасне проведення таких робіт допоможе уникнути неприємних ситуацій та забезпечить комфорт у ваших оселях.
Опалювальний сезон розпочнеться відповідно до чинного законодавства та залежно від погодних умов.
З повагою, Наталія КРУПИЦЯ